REGULAMIN WYZWANIA

"Uwaga Challenge Gigant"


§ 1.

INFORMACJE OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z wyzwania pod nazwą „Uwaga Challenge Gigant” („Wyzwanie”).
2. Organizatorem Promocji jest Copernicus Pizza, ul. Narcyzowa 80b, 87-100 Toruń
3. Niniejszy Regulamin jest dostępny pod adresem https://www.copernicuspizza.pl/informacje/regulamin-wyzwania-uwaga-challenge-gigant
4. Promocja trwa od 19.01.2020 do odwołania.

§ 2.
ZASADY UCZESTNICTWA W WYZWANIU

1. W Wyzwaniu mogą brać udział wszyscy klienci którzy polubili stronę na facebook-u https://www.facebook.com/copernicuspizza/
2. Uczestnikiem Wyzwania może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność zdrowotną. Osoby w wieku od 13-tu do 18-tu lat oraz częściowo ubezwłasnowolnieni mogą uczestniczyć w Promocji za uprzednią zgodą rodzica lub innego opiekuna prawnego.
3. Wyzwanie polega na zjedzeniu pizzy Gigant 71 cm z dowolnymi składnikami z menu Copernicus Pizza (musi to być 6 różnych składników + ser) w pojedynkę w czasie 30 min.
4. Koszt pizzy z nieograniczona ilość napojów pepsi oraz sosów podczas wyzwania to koszt 99 zł płatny przed wyzwaniem przez uczestnika. Jeżeli uczestnikowi uda się zjeść pizzę Gigant w czasie krótszym niż 30 min otrzyma od nas po wyzwaniu aż 500 zł.
5. Każdy z Uczestników może wziąć udział w Wyzwaniu wielokrotnie. 
6. Podczas wyzwania uczestnik ma dostęp do nielimitowanej ilość napoju PEPSI oraz sosów. 
7. Podczas wyzwania uczestnik nie można być po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.
8. Każdy Uczestnik biorąc udział w Wyzwaniu wyraża zgodę na transmisję online lub foto-relacje podczas wyzwania na naszym fanpage'u. https://www.facebook.com/copernicuspizza/
9. Jeżeli uczestnik zwymiotuje podczas wyzwania lub do 5 minut po skończeniu jedzenia, automatycznie przegrywa i kończy wyzwanie.
10. Pizza Gigant musi być zjedzona w całości razem z brzegami - "bandami"
11. Restauracja Copernicus Pizza nie bierze odpowiedzialności za skutki "objedzenia" czy też skutki po spożyciu za dużej ilości pizzy.

§ 3.
CZAS TRWANIA WYZWANIA

1. Wyzwanie trwa w dni od Poniedziałku do Piątku w godzinach 12:00 - 22:00 od dnia 19.01.2020 do odwołania. Prosimy o wcześniejszy telefon i rezerwacje stolika.  
2. Organizator poinformuje o zakończeniu wyzwania na firmowej stronie FB: https://www.facebook.com/copernicuspizza/
3. Wyzwanie obowiązuje tylko w lokalu.

§ 4.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa.